Lajme

Po kurohej për Covid, ndërron jetë gruaja shtatzënë

Një lajm i trishtë vjen nga Spitali Infektiv në Shqipëri.Një grua shtatzënë e shtruar në këtë spital mësohet se ka ndërruar jetë mbrëmjen e të hënës, 16 nëntor.

Burime për Ora News bëjnë me dije se ajo po trajtohej për Covid.

Mësohet se e reja humbi fëmijën dhe kjo i shkaktoi komplikacione, duke i shkaktuar më pas edhe vdekjen.Ndërhyrja për heqjen e fëmijës u bë në kirurgjinë e QSUT pasi gjendja e saj ishte shumë e rëndë.

Ndërhyrja u bë nga stafi i mjekëve të maternitetit “Mbretëresha Geraldine”

Postime të ngjajshme
Lajme

Si arriti LDK që të mbajë komunën e Podujevës për 20 vjet?

Lajme

Kusari-Lila: Kjo është forma e vetme që Ramush Haradinaj të bëhet President

Lajme

Reagon kandidati i PDK-së, ia uron fitoren Shpejtim Bulliqit

Lajme

Haraqija kapet me Gjinovcin