Show Bizz

Plas sherri mes Majkut e Taynës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ditë më parë këngëtarja Tayna ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” tek Luana Vjollca ku në lojën e “Paintball” artistja u detyrua të bënte zgjedhjet e saj.

Ajo kishte pranë fotografitë e disa prej artistëve të estradës, ndërsa në pyetjet që iu bënë ajo shënjestronte njërin prej tyre.

Por, publikut i ra në sy goditja që ajo bënte ndaj “BABASTARS”, saktësisht reperit Majk dhe Onat.

Këngëtarja e cilësoi reperin Majk si kolegun ‘e rënë nga fiku’, ashtu sikurse po të njëjtin emër ka zgjedhur për artistin që i uron më shumë fat në 2020-tën.

Duket se kjo gjë nuk i ka pëlqyer vet reperit, ndërsa ka bërë disa reagime në Instagram.

“Tranvestitet”, është njëri nga postimet e tij, ndërsa pason nga tjetri në të cilin shkruan “ça po thojnë diçka ni tranvestit m’ka sha”.

Mirëpo, Majk shumë shpejt u pendua për ato që postoi në rrjete sociale, pasi brenda minutave ai ka vendosur t’i fshijë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto