Blic Plus

Plas ironia me videon e Mihal Kokëdhimës, aktori i humorit imiton biznesmenin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Video e pronarit të një lokali në Porto Palermo, Mihal Kokedhimës, i cili shkaktoi incidentit me disa turistë spanjollë në bregdetin jugor shqiptar gjatë javës së kaluar bëhet virale.

Një tjetër personazh i njohur i shoubizit shqiptar ka ironizuar me këtë ngjarje, e cila ka tërhequr vëmendjen e publikut.

Bëhet fjalë për aktorin e ri por shumë të njohur të humorit shqiptar, Olsi Bylyku, i cili shfaqet protagonist në një video duke “tentuar” të thyejë xhamin e një automjeti në ecje, ndërsa kishte hipur mbi kofano.

Pa thirrjeve të shumta të Olsit, automjeti ndalon dhe aktori. Pasi zbret nga kofano, Olsi i drejtohet dritares së shoferi, të cilit i jep një telefon celular, duke i thënë “e kishe harruar te lokali”…!

 

Si qendron e verteta…

Posted by Olsi Bylyku on Monday, August 19, 2019

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën