Blic Plus

Plas ironia me videon e Mihal Kokëdhimës, aktori i humorit imiton biznesmenin

Video e pronarit të një lokali në Porto Palermo, Mihal Kokedhimës, i cili shkaktoi incidentit me disa turistë spanjollë në bregdetin jugor shqiptar gjatë javës së kaluar bëhet virale.

Një tjetër personazh i njohur i shoubizit shqiptar ka ironizuar me këtë ngjarje, e cila ka tërhequr vëmendjen e publikut.

Bëhet fjalë për aktorin e ri por shumë të njohur të humorit shqiptar, Olsi Bylyku, i cili shfaqet protagonist në një video duke “tentuar” të thyejë xhamin e një automjeti në ecje, ndërsa kishte hipur mbi kofano.

Pa thirrjeve të shumta të Olsit, automjeti ndalon dhe aktori. Pasi zbret nga kofano, Olsi i drejtohet dritares së shoferi, të cilit i jep një telefon celular, duke i thënë “e kishe harruar te lokali”…!

 

Si qendron e verteta…

Posted by Olsi Bylyku on Monday, August 19, 2019

Postime të ngjajshme
Blic Plus

Pija që ju ndihmon ta shmangni sulmin në zemër

Blic Plus

Madridi “pushtohet” nga papagajtë

Blic Plus

Përsëritet misteri i fustanit të famshëm, tash, çfarë ngjyre ka kjo atlete, dikush e sheh bardhë e rozë, e tjerët tërkiz e hiri. Po ju?

Blic Plus

Ushqimet që shërojnë migrenën