Zgjedhjet 2021

Plaku hedh plisin kur përmendet Enver Hoxhaj dhe UÇK-ja

Kandidati i PDK-së për kryeministër, Enver Hoxhaj ka qëndruar sot në Rahovec. Kur Hoxhaj e përfundon një pjesë të fjalimit, në sallë fillojnë duartrokitjet dhe brohoritjet.

 

Por, ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është një plak, i cili ngritet në këmbë dhe e hedh plisin kur përmendet Enver Hoxhaj dhe UÇK-ja.

Siç shihet në video, Hoxhaj në shenjë falënderimi e vendos plisin në karrige dhe e përshëndet masën.

 

https://video.gjirafa.com/video-1612467750-mp4

Postime të ngjajshme
LajmeZgjedhjet 2021

Këto janë ish-deputetet e Kuvendit që nuk arritën të fitojnë besimin e qytetarëve për një mandat të ri

LajmeZgjedhjet 2021

Lista e 20 kandidatëve më të votuarit të PDK’së

LajmeZgjedhjet 2021

Votat e djalit të Sami Lushtakut në Drenicë

LajmeZgjedhjet 2021

Kandidati i PDK-së tregon se sa vota ka marrë