Lajme

Plagoset një femër në Vushtrri

Është plagosur një femër në Vushtrri.

Siç njofton PK në raportin 24 orësh, viktima ishte duke hipur në automjet dhe është goditur nga një predhë e armës.

Deri më tani nuk raportohet për të dyshuar, ndërkaq viktima është duke u trajtuar në QKUK.

“Vushtrri 13.07.2021-15:10. Është raportuar se viktima femër kosovare është duke u trajtuar në QKUK , pasi që e njëjta derisa ka qen duke hipur në një automjet, dyshohet se është goditur nga një predhë e armës. Nuk raportohet për të dyshuar ndërsa rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e PK-së /Demokracia.com/

Postime të ngjajshme
Lajme

Arrijnë në Kosovë 38 mijë e 400 doza tjera të vaksinës AstraZeneca

Lajme

Me kaq vite burgim mund të dënoheni për zjarrvënie të qëllimshme

Lajme

KEDS njofton për zonat që do të kenë mungesë të energjisë elektrike

Lajme

Valon Syla i lidh përgjimet me Xhelal Sveçlën e Haki Abazin