Sport

Përveç se në futboll, futbollisti i Dritës tregon talentin edhe në këndim

Futbollistët e Dritës kanë nisur t’i shijojnë pushimet dimërore.

Pas përfundimit të stinorit vjeshtor, skuadrat kosovare kanë nisur pushime.

Drita është më e relaksuara në këtë periudhë pasi është shpallur kampione vjeshtore.

Astrit Fazliu duket të jetë në disponim tejet të mirë.

Futbollisti i Dritës në një video të postuar në rrjetet sociale, e ka treguar talentin e tij në këndim.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme.

Postime të ngjajshme
Sport

Premierliga me lider të ri, Man City po shijon formën e jetës

Sport

Arsenali vazhdon me formën e mirë

Sport

Dramë e vertëtë, përfundon derbi mes Interit dhe Milanit ky është rezultati

Sport

Çfarë ndodhi në kacafytjen mes Lukakut dhe Ibrahimovic?