Lajme

Përplasen Parim Olluri e Blerim Latifi: Këto llafe lej për kafe, ti ke qenë servil

Gazetari Parim Olluri dhe profesori universitar Blerim Latifi, kanë pasur një përplasje gjatë debatit ‘Pressing’ në T7, shkruan Gazeta Metro.

Latifi ndërhyri derisa Olluri po fliste duke nxitur kështu reagime nga ai.

‘’Thuhet imperializmi, jo imperalizmi’’, Latifi iu drejtua Ollurit, duke nxitur kështu reagim nga ky i fundit i cili i tha se ai ishte ‘’servil i Thaçit’’.

‘’Mos me detyro me ta kujtu, ke qenë servil i Thaçit’’, iu përgjigj Olluri Latifit.

Më pas Olluri vazhdoi duke thënë se bisedat e tilla nuk ishin të nivelit televiziv, dhe duhej të bëheshin në kafene.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vritet një person në Batllavë

Lajme

12 komunat ku LVV shkon në balotazh

Lajme

Në 24 komuna përfundon numërimi i votave, këta kandidatë prijnë në zgjedhje

Lajme

Numërohen votat në Mitrovicë, ky është rezultati