Lajme

Përplasen ashpër Avdullah Hoti dhe Arbërie Nagavci!

Gjatë seancës plenare për të pagjeturit janë përplasur ashpër Kryeministri Hoti dhe nënkryetarja e kuvendit nga radhët e VV-së, Arbërie Nagavci

.Nagvci e Hoti janë përplasur për marrëveshjen e nënshkruar me 4 shtator në Uashington, ku Nagavci theksoi se janë barazuar të pagjeturit me të zhvendosurit në këtë marrëveshje.

Por Hoti është kthyer ashpër pas fjalimit të Nagavcit duke e cilësuar fjalimin e saj si shumë të turpshëm.

Postime të ngjajshme
Lajme

Lajm i mirë për mërgimtarët që jetojnë në Zvicër

LajmeShow Bizz

A e kishte parashikuar “Kafeneja Jonë” edhe tërheqjen e 10 përqindëshit?

Lajme

Ky është efektivi i policisë, që u gjend i vrarë brenda makinës

Lajme

Kjo është dita kur mund të tërhiqen paratë e Trustit