Lajme

Përparim Rama tregon planin për lagjen e Ulpianës në kryeqytet

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e LDK’së, Përparim Rama, ka publikuar projektin për lagjen e Ulpianës, shkruan Gazeta Metro.

Në këtë projekt parashihet hapësira mes soliterave që do shndërrohet në zonë komerciale, zyre, dyqane dhe çerdhe.

Më poshtë video:

https://www.facebook.com/watch/perparimrama2021/

Related posts
Lajme

Gjendja e pacientëve me COVID në QKUK dhe spitale

Lajme

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka komentuar deklaratën ironizuese të Shpend Ahmetit, në lidhje me borën

Lajme

Përparim Rama ia ofron Arben Vitisë postin e Drejtorit të Shëndetësisë

Lajme

Kjo është bomba 907 kg që u gjet sonte në Merdare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *