Lajme

Përmbytet sheshi në Prishtinë, Shpend Ahmeti ka një lajm të keq!

Është përmbytur edhe Prishtina pas reshjeve të dendura të shiut.

Në pamjet e siguruara nga Indeksonline, shihet se sheshi “Zahir Pajaziti” në kryeqytet është mbuluar si pasojë e reshjeve të shiut.

Si pasojë e kësaj janë ndërprerë organizimet e sotme në kuadër të programit Akull n’Verë.

“NJOFTIM! Me keqardhje ju njoftojmë që edhe sonte për shkak të reshjeve të shiut, përformanca e Ylli Megi anulohet dhe zhvendoset për një datë tjetër. Programi kulturor në kuadër të Akull n’Verë do të vazhdojë. Pr“, ka njoftuar kryetari Shpend Ahmeti.

Postime të ngjajshme
Lajme

Valon Syla i lidh përgjimet me Xhelal Sveçlën e Haki Abazin

Lajme

Sindikata e Zjarrfikësve letër kryeministrit, ka disa kërkesa

Lajme

Rrufeja godet dasmorët, së paku 17 të vdekur

Lajme

Zjarrfikësi kosovar “shpërthen” ndaj krerëve të shtetit