Lajme

Përmbytet edhe Klinika ku po trajtohen pacientët me Covid

Edhe në Klinikën e Pulmologjisë në QKUK ka pasur vërshime për shkak të reshjeve të mëdha të shiut dhe të borës.

Në mbrëmjen e kaluar në Klinikën e Pulmologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, ku trajtohen pacientët me COVID-19, është dashur të intervenohet për shkak të vërshimeve.

Ekipet e Forcave te Sigurisë se Kosovës me saktësisht Njësiti i Kërkim-Shpëtimit ka ndihmuar në largimin e ujit nga Klinika e Pulmologjisë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Nga këto komuna janë rastet e reja me koronavirus

Lajme

Këto janë rastet e reja me Covid-19

Lajme

Të gjitha vendimet që u morën sot në mbledhjen e Qeverisë Hoti

Lajme

Infektologu kosovar thotë se edhe në Kosovë mund të jetë i pranishëm varianti i ri i Covid 19