EURO 2020Show Bizz

Përkrahje ‘e nxehtë’: Rita Ora e mbuluar vetëm me fanellë i uron fat Anglisë

Sonte luhet finalja e Kampionatit Evropian mes Anglisë dhe Italisë, derisa tanimë edhe të famshmit kanë bërë publike se për kë bëjnë tifo.

Njësoj bëri edhe Rita Ora, e cila publikoi një foto tejet të nxehtë, e që tregon se përkrah Anglinë duke i uruar fat në finalen e sotme.

Rita, mbi fotografitë e postuara shkroi ‘’It’s coming home’’, që tanimë njihet si moto e ekipit anglez.

Përveç Ritës, edhe Dua Lipa në fotot e fundit e ka shprehur se e përkrah kombëtaren e Anglisë, dhe i është gëzuar tejmase fitores së tyre ndaj Danimarkës, që çoi ekipin drejt finales.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

LajmeShow Bizz

Policja kosovare si gjithmonë provokuese, këto janë fotografitë nga pushimet e saj