Show Bizz

Përgjigja e Gjyste Vulajt është epike

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja Gjyste Vulaj është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Jo të pakta janë rastet kur ajo komentohet pozitivisht e komplimentohet nga fansat për paraqitjet e saj skenike apo ato në përditshmëri.

Mirëpo një mesazh i arritur në Instagramin e saj së fundmi, e ka bërë për të qeshur këngëtaren shqiptare nga Mali i Zi. Bëhet fjalë për një person anonim, i cili i shkruante asaj nëse ishte e interesuar për “lidhje serioze”.

Ndërkohë, e njëjta i është kundërpërgjigjur duke thënë se ka tashmë një lidhje serioze prej 26 vitesh, ajo ajo është me bashkëshortin e saj, Sokol Vulajn.

“Çfarë nuk sheh njeriu në rrjetet sociale? Lidhje serioze!!”, ka shkruar Vulaj në mesazhin e ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto