Sport

Përfundon telenovela Mauro Icardi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Sulmuesi mè i përfolur i këtij afari kalimtar veror padyshim se ishte argjentinasi Mauro Icardi.

Tanimë kjo ka marr fund pasi sulmuesi ka vendosur për të ardhmen e tij.

PSG ka arritur akordin me Interin për transferimin e Mauro Icardi në formë huazimi një vjeçar dhe më pas të drejtën për të blerë kartonin e plotë të tij për €70M, raporton Di Marzio. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv