Sport

Përfundon takimi i vetëm në Ligën e Dytë – Ky është rezultati i ndeshjes

Në Ligën e Dytë është mbyllur takimi i vetëm i cili hapi siparin e javës së 12-të në mes Dukagjinit dhe Rilindjës.

Dukagjini ka arritur ta mposht Rilindjën me rezultat 2:1, shkruan Gazetasheshi.com

Pas kësaj fitore Dukagjini i largohet rrezikut dhe ngritet në pozitën e tetë me 16 pikë. Ndërsa, Rilindja vetëm i vështirëson punët më shumë vetës, teksa gjendet në pozitën e 11-të me vetëm gjashtë pikë duke rrezikuar seriozisht rënien në Ligën e Tretë.

Nesër në Ligën e Dytë do të zhvillohen tri ndeshje më fillim nga ora 13:00.

Postime të ngjajshme
Sport

Intervistë ekskluzive me yllin e skuadrës së Arbërisë

Sport

Diplomati serb frikësohet nga lista e publikuar e kabinetit të presidentit të ardhshëm të SHBA’së, Joe Biden

Sport

SUPERLIGA LIVE: Llapi – Prishtina & Trepça ’89 – Besa

Sport

Feronikeli pretendon se FFK-ja në krye me Agim Ademin po i favorizon ekipet e Gjilanit