Sport

Përfundon super ndeshja, Liverpool – Arsenal

Ka përfunduar përballja e mbrëmjes në premier ligën angleze, shkruan BlicMedia.

Liverpool dhe Arsenal janë përballur në kuadër të javës së tretë.

Skuadra e Jurgen Klopp ka shënuar fitore të merituar me rezultatin 3:1.

Golat i shënuan Mane, Robertson dhe Jota për Liverpoolin, ndërsa Lacazette për Arsenalin. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Vedat Muriqi luajti mbi gjysmë ore në barazimin e Lazios, kështu u vlerësua për paraqitjen e tij

Sport

Barcelona fiton pa probleme ndaj Juventusit, Manchester United e shkelë Leipzigun

Sport

Ismet “Baba” provokon keq Prishtinën

Sport

Liverpooli pyet ndjekësit në “Facebook” për Shaqirin: Sa i mirë ishte ky njeri mbrëmë?