Sport

Përfundon super ndeshja, Chelsea – Leicester

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ka përfunduar ndeshja e zhvilluar në Stenford Bridge ndërmjet Chelseat dhe Leiceterit, shkruan BlicMedia.

Përballja e zhvilluar në kuadër të javës së dytë në premier ligë ka përfunduar pa fitues.

Skuadra e Chelseat fillimisht ka shënuar golin e epërsisë me anë të Mount në minutën e 7.

Mirëpo mysafirët kanë barazuar rezultatin në 1:1 me golin e shënuar nga Ndidi në minutën e 67. /BlicMedia.net.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv