Sport

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Arbëria – Feronikeli, ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Arbëria – Feronikeli, e cila është duke u zhvilluar në stadiumin ‘Agron Rama’ të Obiliqit.

Lojë e zbehtë është parë nga të dyja skuadrat, me mysafirët që kishin raste më të mira për të kaluar në avantazh.

Shiu dhe fusha e rrëshqitshme iu pengon dy skuadrave për të aplikuar lojën e tyre në këtë gjysmë pjesë.

Të shohim se çfarë do të prodhojë 45 minutëshi i dytë, megjithatë moti i keq po vështirëson gjithçka.

Postime të ngjajshme
Sport

Mirlind Daku tregon tifozin e tij më special

Sport

Një shqiptar pritet të startojë sot në ndeshjen Celtic – Milan

Sport

Portieri i Kombëtares së Kosovës, Bledar Hajdini po stërvitet me skuadrën finlandeze

Sport

Lista e golashënuesëve më të mirë pas javës së shtatë