Sport

Përfundon pjesa e parë e derbit, Drita – Gjilani

Ka përfunduar pjesa e parë e super takimit ndërmjet Dritës dhe Gjilanit, shkruan BlicMedia.

Drita dhe Gjilani janë duke u përballur në kuadër tè xhiros së 6-të të Superligës së Kosovës.

Pjesa e parë e kësaj sfide ka përfunduar pa gola 0:0. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Dikur punëtor i ndërtimtarisë, tani firmos me Newcastle United

Sport

Premierliga vjen sot me ndeshje të mëdha

Sport

Në këtë vend dënoheni me dy vjet burg nëse s’mbani maskë

Sport

“El Clasico”: Këto janë formacionet e mundshme