Lajme

Përfundon numërimi në Klinë, ky është fituesi

Ka përfunduar numërimi i të gjitha vendvotimeve në komunën e Klinës, ku fitues ka dalë Zenun Elezaj i AAK-së.

Sipas të dhënave të KQZ-së, Elezaj ka fituar Klinën me 55.11% të votave.

Kurse, kundërkandidati i tij Esat Raci nga PDK-ja ka marrë 44.89% të votave. /Reporteri.net/

Related posts
Lajme

Sallahu tregon pse nuk u takua me Hashim Thaçin e Kadri Veselin gjatë vizitës në Hagë

Lajme

A do të lehtësohen masat për festat e fundvitit?

LajmeShow Bizz

Pak orë pasi doli nga spitali, Adriana Matoshi bën një koment në rrjetet sociale

Lajme

Parashikimi i motit për këtë të mërkurë dhe të enjte, temperaturat zbresin nën zero

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *