Sport

Përfundon ndeshja, Trepça ’89 – Feronikeli

Ka përfunduar super takimi i zhvilluar nè Mitrovicë, ndërmjet Trepçës ’89 dhe Feronikelit, shkruan BlicMedia.

Trepça ’89 dhe Feronikeli janë përballur në kuadër tè xhiros së 6-të të Superligës së Kosovës.

Kjo sfidë edhe përkundër disa rasteve nga të dyja skuadrat ka përfunduar pa gola 0:0. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Interi merr vetëm një pikë përballë Monchengladbach në ‘San Siro’

Sport

Fitore minimale e Liverpool

Sport

Visoka tregon për formën e rikthyer te Vitia dhe synimin e klubit

Sport

Bayerni e nis furishëm mbrojtjen e titullit në Evropë