Sport

Përfundon ndeshja në mes të Kosovës U21 dhe Dritës me këtë rezultat

Ka përfunduar ndeshja testuese në mes të Kosovës U21 dhe Dritës.

Në fund dy skuadrat u ndanë baraz, me rezultat 1-1, shkruan Gazeta Olle.

Ndeshja u zhvillua në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas.

Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, personat duke marrë pjesë në sporte dhe ambiente të jashtme

Ky takim i paraprinë ndeshjes zyrtare që Kosova U21 do ta zhvillojë kundër Anglisë, që zhvillohet në stadiumin “Milton Keynes” në Bletchley më 7 shtator, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2023.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar