Sport

Përfundon ndeshja Ferizaj – Dukagjini, ja rezultati

Ka përfunduar edhe ndeshje e fundit në kuadër të javës së 16-të në Superligën e Kosovës.

Ferizaj ishte nikoqir i Dukagjinit në fushën me bari sintetik.

‘Ujqit’ shënuan fitore të pastër 2:0, golat e Fatih Karahodës në minutën e 14′ dhe Taulant Dajakut nga penalltia në minutën 34′.

Ferizaj 2:0 Dukagjini

Postime të ngjajshme
Sport

VAR-i edhe në kampionatin shqiptar

Sport

Formacionet zyrtare të ndeshjes: Ferizaj - Dukagjini

Sport

Luis Ortiz vjen me deklaratën e vitit – këto janë fjalët e tij pas u nokautua në rundin e shtatë

Sport

E zbulon Federata e Futbollit të Bosnjës: Kjo është arsyeja pse nuk luajnë me Kosovën