Sport

Përfundon derbi i madh i premier ligës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ka përfunduar derbi i javës në premier ligën angleze, shkruan BlicMedia.

Man City dhe Tottenham kanë barazuar me rezultatin 2:2 në takimin e sapo përfunduar.

Golat për citizens i shënuan Strrling dhe Aguero, ndërsa për Tottenham shënuan Lamela dhe Lukas. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv