Sport

Përfundon derbi, Drita – Gjilani

Ka përfunduar super takimi ndërmjet Dritës dhe Gjilanit, shkruan BlicMedia.

Drita dhe Gjilani përballur në kuadër tè xhiros së 6-të të Superligës së Kosovës.

Kjo sfidë ka përfunduar pa gola 0:0. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

A do të luaj Myrto Uzuni sonte kundër Barcelonës?

Sport

Dallku dhe Tamniku në procedurë displinore

Sport

Superliga e Kosovës rikthehet në aksion

Sport

Liga e Kampionëve: Edicioni i ri fillon sonte me disa super ndeshje