Sport

Përfundojnë pjesët e para të ndeshjeve të Ligës së Kampionëve, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar pjesët e para të gjashtë ndeshjeve që po zhvillohen aktualisht në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Juventusi ka shënuar tri herë ndaj Malmos në Suedi, Bayerni po triumfon ndaj Barcelonës në ‘Camp Nou’, kurse Villarreal dhe Atalanta kanë shkuar në pushim me barazimin me gola 1:1.

Në tri takimet tjera nuk kishte gola.

Ja rezultatet:

Barcelona 0-1 Bayern
Dynamo Kyiv 0-0 Benfica
Villarreal 1-1 Atalanta
Lille 0-0 Wolfsburg
Chelsea 0-0 Zenit
Malmo 0-3 Juventus.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk