Sport

Përfundojnë ndeshjet në Ligën e Parë: Këto janë rezultatet

Me dy ndeshjet e ditës së sotme ka përfunduar edhe xhiroja e 13-të në Ligën e Parë të futbollit kosovar, shkruan Sheshi.info

Kika nga Hogoshti e ka befasuar Flamurtarin në udhëtim duke e mposhtur minimalisht, 0-1.

Në ndeshjen tjetër e cila është zhvilluar në Brestovik të Pejsë, Onix dhe Trepça ’89 kanë luajtur baras, 1-1.

‘Grupi A’:

Onix 1-1 Trepça ’89

‘Grupi B’:

Flamurtari 0-1 Kika

Postime të ngjajshme
Sport

17 futbollistë rezultojnë pozitiv me Covid, skuadra portugeze futet në fushë me nëntë lojtarë

Sport

Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Villarreal dhe Barcelonës, por Depay humbet një shans të artë

Sport

Formacionet zyrtare: Villarreal - Barcelona

Sport

Vushtrria kampion vjeshtor në prag të 100 vjetorit të klubit, ja si e festuan fitoren e sotme