Sport

Përfundojnë ndeshjet Liria – A&N dhe 2 Korriku – Vushtrria, këto janë rezultatet

Në ditën e sotme ishin dy ndeshje interesante në program, njëra nga Grupi A ndërsa tjetra nga Grupi B.

Në Grupin A, Liria ka mposhtur A&N me rezultat 3-1, duke treguar lojë të bukur dhe duke e dominuar ndeshjen.

Ndërsa në Grupin B, 2 Korriku vazhdon të mos e gjejë rrugën e fitores, duke barazuar 1-1 në shtëpi ndaj Vushtrrisë.

Rezultatet:

Grupi A:

LIRIA 3 – 1 A&N

Grupi B:

2 KORRIKU 1 – 1 VUSHTRRIA

Related posts
Sport

Xhaka rikthehet në stërvitje të plota, Arteta tregon kur do të jetë i gatshëm

Sport

Formacionet zyrtare: Roma – Inter

Sport

Broja thyen një tjetër rekord në Premier Ligë pas golit të shënuar

Sport

Eskalon debati mes Xhevdet Pozharit e Shpëtim Deskut: ‘Me pas qenë te unë ishim nda ndryshe’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *