Sport

Përfundojnë ndeshjet e Ligës së Parë, këto janë të gjitha rezultatet

Përveç takimeve të Superligës, sot u luajtën edhe katër duele në Ligën e Parë.

Dy prej tyre i përkasin Grupit A ndërsa dy të tjera atij B, shkruan Gazeta Olle.

Interesante ishe ndeshja mes Dukagjinit dhe Lirisë që përfundoi në barazim pa gola.

Rezultatet përfundimtare:

Malisheva 4–0 Vushtrria
Dukagjini 0–0 Liria

KEK-u 0–0 Kika
2 Korriku 2–0 Flamurtari

Postime të ngjajshme
Sport

Zekirija Ramadani nuk deklarohet pas ndeshjes, kjo është arsyeja shumë interesante

Sport

Prishtina fiton krejt në fund të takimit, Leonit Abazi përsëri hero

Sport

Superliga Live: Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Trepça ’89 – Prishtina

Sport

Superliga Live: Trepça ’89 – Prishtina