Sport

Përfundojnë dy takimet në Ligën e Parë, këto janë rezultatet

Java e 12-të në Ligën e Parë të Kosovës do të vazhdojë me super ndeshje, shkruan Sheshi.info

Drenasi do ta mirëpres Onixin në Gllogoc, stadiumin me bar sintetik ,derisa në grupin B do të luhet takimi mes Vitisë dhe Flamurtari në Sadovinë.

Të gjitha takimet do të fillojnë në ora 13:00.

Grupi A

DRENASI 0 – 3 ONIX

Grupi B

VITIA 0 – 1 FLAMURTARI

Postime të ngjajshme
Sport

17 futbollistë rezultojnë pozitiv me Covid, skuadra portugeze futet në fushë me nëntë lojtarë

Sport

Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Villarreal dhe Barcelonës, por Depay humbet një shans të artë

Sport

Formacionet zyrtare: Villarreal - Barcelona

Sport

Vushtrria kampion vjeshtor në prag të 100 vjetorit të klubit, ja si e festuan fitoren e sotme