Sport

Përforcohet Drenica para ndeshjes me Gjilanin

Klubi Futbollistik “Drenica” është përforcuar në stafin teknik.

Trajneri i Drenicës, Bledar Devolli në radhët e veta ka ofruar zëvendës-trajnerin e Egbo, Johanes Tafaj, shkruan Gazetasheshi.com

Johanes Tafaj do të jetë zëvendës-trajner tek Drenica, ku është vetë Tafaj ai i cili e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Tafaj para ardhjes tek Drenica, në Tiranë ka mbajtur pozitën e zëvendës-trajnerit kur Egbo ishte trajner për të vazhduar më pas si trajner i Tiranës B dhe atyre Tiranës U21.

Ky përforcim është më së i nevojshëm për Drenicën para takimit të së shtunës me Gjilanin.

Postime të ngjajshme
Sport

Ibrahimoviq zgjedhet “Futbollisti i Vitit” në Suedi

Sport

Uzuni shënon gol, por mposhtet nga Juventusi – Barcelona dhe Manchester United fitojnë me lehtësi

Sport

Lazio triumfon, Muriqi pati disa minuta lojë

Sport

Nisë fushata #mezaniout, fansat pushtojnë faqen e Gjilanit me dhjetëra komente