Lajme

Përçarje e PDK’së në Drenas: Dega del me kundërkandidat ndaj Ramiz Lladrovcit

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Drenas ka kandiduar Dritan Ajazin për kryetar të Komunës së Drenasit dhe jo Ramiz Lladrovcin, shkruan Gazeta Metro.

Kështu ka bërë të ditur vet Dritan Ajazi nëpërmjet një postimi në Facebook duke thënë se ka marrë besimin e degës së PDK’së në Drenas për të kandiduar për kryetar të Komunës.

Gazeta Metro mëson nga burimet e veta se dega e PDK’së në Drenas ka dalë kundër ish-kryetarit të kësaj komunë, Ramiz Lladrovci i cili njëkohësisht ka fituar çmime të ndryshme për menaxhimin e komunës si kryetari më i mirë i të gjitha komunavë në Kosovë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Ia merr 750 euro duke e mashtruar për një vizë

Lajme

Detaje për vrasjen e mbrëmshme në Rahovec, dyshohet se vëllau vrau vëllanë

Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Lajme

Duda Balje: Nuk jam më e ëmbël se dudi, por ......