Lajme

Për të bërë foto me personazhin e ‘Shac a je çu’, duhet të paguani 5 euro

Zoje Kurti-Kelmendi, e cila në kohën e karantinës ka thyer rrjetet sociale, me videon e saj drejtuar burrit duke i thënë “shac a je çu”, tashmë është bërë e famshme dhe e njohin kudo.

Ajo po ashtu në rrjetin social Facebook, ka hapur një grup të quajtur “Zemrat e Zojës”, ku shfaqet shpeshherë me video live.

Kësaj here ajo ka treguar se shuma që duhet paguar për të bërë një foto me të, është 5 euro.

Postime të ngjajshme
Lajme

Tre të lënduar pas rrokullisjes së një veture në autostradën “Arbën Xhaferi”

Lajme

Agim Veliu me akuza të rënda ndaj Abdixhikut pasi e shkarkoi

Lajme

Kjo është lista e emrave të personave që duhet të paraqiten për t’u vaksinuar nesër te salla ‘1 Tetori’

Lajme

U kthye në Kosovë pas 29 vjetësh, mërgimtari pritet në Aeroport me surle e tupanë