Sport

Për nder të Pavarësisë, veteranët e Kosovës dhe Shqipërisë takohen në ‘Fadil Vokrri’: FFK jep detajet

Veteranët e futbollit nga Kosova dhe ata nga Shqipëria do të zhvillojnë një ndeshje mes vete pas katër ditëve.

Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se kjo ndeshje do të zhvillohet më 16 shkurt, në kuadër të shënimit të 13 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Ndeshja do të luhet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë nga ora 12:00 dhe pa praninë e tifozëve, shkaku i situates me pandeminë.

Ky aktivitet organizohet nga Federata e Futbollit e Kosovës.

Postime të ngjajshme
Sport

“Toki” flet për fitoren e Prishtinës në Mitrovicë

Sport

“Qeqa” e komenton fitoren e Dritës ndaj Besës

Sport

“Bomba” e mbrëmjes: Xhevdet Shabani mund të largohet nga Drita?

Sport

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin