Show Bizz

Për herë të parë, Shkurte Gashi zbulon se çfarë nuk i pëlqen te burri i saj

Shkurte Gashi padyshim që është ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar.

Edhe pse u distancua nga muzika gjatë pritjes së ëmbël, ajo duket se ka mbledhur forcat për t’u rikthyer sërish, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja ishte e ftuar në “NIN”, ku shpalosi shumë momente nga jeta e saj personale.

Ndër të tjerash rrëfeu edhe për shtatzëninë, periudhë të cilën arriti ta mbajë të fshehur nga syri i publikut deri në momentin e lindjes.

Gjithashtu nuk i mungoi as pyetja se çfarë nuk i pëlqen te bashkëshorti.

“Alberti jo pse është bashkëshorti jem por është tepër njeri i mirë eshtë shumë i kujdesshëm, shumë i sjellshëm, është i jashtëzakonshëm, Alberti e ka një veti që është temperament mirëpo shumë shpejt kthehet dhe thotë okej m’fal dhje kjo me pëlqen se ata që kërkojnë falje janë njerëz të mëdhenj” tha ajo.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

LajmeShow Bizz

Policja kosovare si gjithmonë provokuese, këto janë fotografitë nga pushimet e saj