Sport

Për duartrokitje: Trajneri i skuadrës kosovare largon borën nga fusha që të stërvis futbollistët

Fusha me borë nuk është problem i madh kur egziston dëshira.

Sot, futbollistët dhe stafi i Besës janë hasur me një problem të padëshiruar, shkruan Gazeta Olle.

Pak para se ata të fillonin stërvitjet në stadiumin “Tahir Vokshi” në Brestovik, ata e panë se stadiumi ishte i mbuluar nga bora dhe akulli.

Por, as sasia e madhe e borës nuk e ndali dot trajnerin atletik të pejanëve, Tahar Ben Romdhane për të përgatitur futbollistët e tij.

Tahar ka postuar të gjithë ngjarjen në instagramin e tij.

VIDEO:

 

Postime të ngjajshme
Sport

Zyrtare: Klubi i madh kroat ia beson detyrën e trajnerit, Paolo Tramezzanit

Sport

Trepça ’89 huazon yllin e Ballkanit

Sport

Tahir Batatina tregon shumën që një skuadër paguan për të kryer përgatitjet në Antalya

Sport

"Ismet Munishi do t’i mungojë Superligës, Ballkani gaboi që e largoi"