Sport

Penallti, shumë raste dhe lojë e bukur, shihni momentet më të mira në ndeshjen Drita – Prishtina

Përballja kryesore e javës së 12-të në Superligën e Kosovës në futboll ndërmjet Dritës e Prishtinës nuk ka sjell fitues, duke u mbyllur me barazim 0:0, shkruan “Zeri.info”.

Ndeshja ishte shumë e luftuar derisa nuk munguan rastet, madje kishte edhe penallti por për fat të keq nuk kishte vetëm gola.

Me poshtë gjeni momentet më të mira të ndeshjes që u zhvillua sot në Gjilan. /Zeri.info

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=361960715087219

Postime të ngjajshme
Sport

Tifozët anglezë u rikthyen mbrëmë në stadium pas më shumë se tetë muajsh

Sport

Drita superfavorite, bastoren nuk e bëjnë hesap Llapin

Sport

Ja cila është skuadra e vetme që i ka fituar 5 ndeshjet e grupeve të Champions-it këtë sezon

Sport

Rrëfimi special i shqiptarit që takoi Maradonën