Lajme

PEK publikon listën me kadidatë për deputet

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Partia Euroatlantike e Kosovës, e cila është themeluar nga Milaim Zeka, ka publikuar listën përfundimtare të kandidatëve për deputetë të kësaj partie.

Në krye të kësaj partie është vetë kryetari i saj, Milaim Zeka, i cili deri tani shërbeu si deputet në Kuvendin e Kosovës, shkruan Express.

PEK nuk ka bërë asnjë koalicion parazgjedhor për këto zgjedhje dhe shkon në zgjedhje e vetme.

Kjo listë është e përbërë nga 45 emra.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat