Lajme

Pejë: Grabiten stoli ari e para në një banesë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Policia e Kosovës ka njoftuar për një grabitje, në Pejë.

Sipas raportit të policisë, ankuesi ka raportuar se të dyshuar të panjohur në banesën e tij kanë vjedhur stoli ari dhe para të thata.

Deri tashti nuk ka të arrestuar për rastin në fjalë, ndërsa hetimet vazhdojnë./Indeksonline/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat