Show Bizz

Patrisi i dashuruar ‘kokë e këmbë’, këtë e bëri për Tunën nga largësia

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Patris Berisha shihet se është i dashuruar ‘kokë e këmbë’.

Patris Berisha dhe Tuna Sejsi janë një tjetër çift i estradës, emrat e të cilëve i kemi dëgjuar shumë shpesh për arsye të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Patrisi ka qenë ai i cili shpesh herë Tunës ia ka shprehur dashurinë edhe publikisht, e një detaj që ka rënë në sy është fakti se ai nuk mund të rri pa e dëgjuar zërin e Tunës edhe kur ndodhet larg.

Aktualisht ndodhet në Kaliforni dhe në makinë shoqërohet me këngët dhe zërin e gruas.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto