Show Bizz

Pasi mediat e huaja u morën me të, policja e Kosovës nuk po ndalet së provokuari

Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saja joshëse.

Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft joshëse vetëm në bikini në llogarinë e saj isntagram.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformen e Policisë së Kosovës duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk.

Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Gold AG me dedikim prekës për babain e tij

LajmeShow Bizz

Arrestohet Atdheu i “Për’puthen”, kjo është arsyeja

LajmeShow Bizz

Edhe Morena Tarakut reagon për doktorin në Podujevë

LajmeShow Bizz

Afrim Muçiqi paralajmëron Qeverinë