Sport

Pas Zidane, paralajmërohet edhe largimi i Ramosit nga Real Madrid

Fabrizio Romano ka konfirmuar se Zinedine Zidane do të ndajë rrugët me Real Madrid, duke u larguar përfundimisht nga klubi.

Ndryshime të mëdha pritet të ndodhin në skuadrën e “Los Blancos” nga sezoni i ardhshëm, transmeton lajmi.net.

Gazetari spanjoll nga gazeta Marca, Jose Felix Diaz, ka thënë se ‘veteranët’ e Real Madrid do të largohen nga klubi.

Florentino Perez po mendon që të revolucionojë klubin këtë verë dhe priten largime të mëdha.

Njëri nga ta mendohet të jetë Sergio Ramos, i cili nuk po arrin marrëveshje rinovimi.

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë