Lajme

Pas zgjedhjeve të mbrëmshme, një person grisë pasaportën e Kosovës

Ndonëse nuk është publikuar ende rezultati final i zgjedhjeve të djeshme, Lëvizja Vetëvendosje po radhitet e para me numrin më të madh të votave, raporton Gazeta Express.

Pasi zgjedhjet e djeshme si fitues nxorën Lëvizjen Vetëvendosje, një qytetarë nga Drenasi ka marrë një vendim.

Ai ka grisur pasaportën e Kosovës, pasi që nuk i ka pëlqyer rezultati i zgjedhjeve.

Qytetari është përkrahës i Partisë Demokratike të Kosovës dhe ka qenë shumë aktiv në rrjete sociale duke e përkrahur këtë subjekt./Express/

Postime të ngjajshme
Lajme

Këto janë dy shtetet e vetme ku ka më shumë gra se burra në parlament

Lajme

Vdes punëtori i Postës nga COVID-19

Lajme

Vaksinat anti-Covid shiten në tregun e zi, sa kushton një dozë

Lajme

Tragjedi në familjen shqiptare: Koronavirusi u merr jetën dy prindërve dhe djalit të tyre të vetëm