Show Bizz

Pas vdekjes së nënës, Robert Berisha merr këtë vendim për emisionin e tij

Robert dhe Patris Berisha humbën 2 ditë më parë, njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre, Teutën. Lajmin e trishtë e dhanë vetë ata përmes disa postimeve në rrjete sociale.

“Pusho e qetë mami jem per ty me shkru kom shum, po e la me kaq”, shkroi Roberti përkrah një fotografie me nënën e tij.

Së fundmi, ai ka vendosur që emisioni i tij “Robi plaket kur don vet” do të jetë në një pauzë sezonale dhe do të rikthehet më 21 shkurt.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Anita tregon se si e përkëdhel Ramushi

LajmeShow Bizz

Dua Lipa: Gjyshi im u pushua nga puna, s’pranoi kërkesën e serbëve, të falsifikonte historinë e Kosovës

LajmeShow Bizz

Leonora Jakupi mirëpret në Shtëpinë e të Moshuarve dy banore të reja, i befason me prezencën e saj

LajmeShow Bizz

Reagon Albatriti pasi babi i tij u shpall i vdekur