Lajme

Pas shumë kritikave për fillimin e dobët, reagon presidenti i Llapit

Llapi nuk e ka nisur në mënyrën më të mirë këtë sezon.

Skuadra e drejtuar nga Tahir Batatina ka arkëtuar vetëm dy pikë në pesë ndeshje të zhvilluara, shkruan lajmi.net.

Ka pasur shumë kritika për këtë start të dobët, derisa tani ka reaguar edhe presidenti i klubit, Beqir Batatina përmes një postimi në Facebook.

Postimi i plotë pa ndërhyrje:

“Të dashur llapjanë dhe simpatizantë të vërtetë të klubit ju ftoj të rrini të qetë dhe mos të bini pre e kritikave pa vend të disa prej njerëzve që nuk ia duan të mirën klubit të zemrës, Llapit.

Edhe vitin e kaluar shumë kanë kritikuar e nuk na kanë besuar megjithatë ua treguam vendin kritikave të tyre me dy trofe të fituara brenda një kohe të shkurtër.

Në vend të kritikave e komenteve qëllim keqe ju ftoj të bashkohemi që ta përkrahim Llapin sepse Llapi nuk është i imi e i vëllezërve “Batatina” që me mund e sakrificë e sollën këtu ku është por Llapi është i të gjithëve kështu që sa do që kontribojmë e bëjmë klubin edhe më të fortë”, shkroi ai.

Postime të ngjajshme
Lajme

PDK po përgatit padi për qeverinë Kurti

Lajme

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Lajme

Kaq vite burgim mund të dënohet burri që rrahu brutalisht gruan në market

Lajme

Komandanti i Njësisë Speciale reagon për rrahjen e gruas në Prishtinë