Lajme

Pas shpërthimit në Ferizaj, banori hedh bombolën dhe furrën

44 persona mbetën të lënduar pas një shpërthimi të fuqishëm nga një bombol gazi pak ditë më parë në Ferizaj, 6 nga të cilët janë në gjendje më të rëndë dhe kanë nevojë për trajtim në Turqi.

Pas këtij incidenti, një banor i po këtij qyteti ka dërguar fotografi në redaksinë tonë duke treguar se ka hedhur bombolën dhe furrën me gaz për shkak të frikës.

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, dy persona në gjendje më të rëndë janë nisur drejt Turqisë ndërsa dy të tjerë janë në pritje.

Postime të ngjajshme
Lajme

“Ma mirë s’po foli”, Vlora Çitaku me status misterioz

Lajme

Pacolli:Veç sot 5 komentues më fyen, ishin anëtarë të familjeve që u ndihmoja me shumë para

Lajme

Dyshohet se një person u hodh nga Ura e Shenjtë në Gjakovë, flasin nga Policia

Lajme

Shkëlzen Gashi kritikon Glauk Konjufcën