Sport

Pas reshjeve të mëdha të shiut, stadium i Istogut bëhet “liqen”!

Mbrëmë në gjithë territorin e Kosovës kishte reshje të mëdha të shiu, ku në disa qytete pati edhe vërshime.
Istogu i njohur si qytet, i cili preket më shumë nga fatkeqësitë natyrore si erërat e forta, këtë herë u vërshua nga shiu i rrëmbyshëm, shkruan IndeksOnline
Nga pamjet që ka siguruar IndeksOnline, shihet se stadiumi i Istogut, “Demush Mavraj” është përmbytur nga shiu dhe të jepë përshtypjen e një “liqeni” të vërtetë.

Postime të ngjajshme
Sport

Allegri rikthehet në Serie A, arrin marrëveshje me këtë klub

Sport

Futbollisti i Prishtinës surprizohet për ditëlindje në Antalia

Sport

Portieri kroat rrëfehet për përvojën e re te Llapi

Sport

Tashmë është zyrtare, Partizani konfirmon Ferhan Hasanin si transferim