Show Bizz

Pas puthjes me Dj kosovar, Sara shpërthen në lot, shkak bëhet Fifi

Pas puthjes natën e mbrëmshme në mes PM dhe Sarës, kjo e fundit në një debat me këngëtaren kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka shpërthyer në lot.

Fifi e akuzoi Sarën se po luan me banorin nga Kosova, Pajtim Krasniqin.

“Ti e paske puthur. Me dukesh e pasigurt. Ty të erdhi motra për Pm, të tha s’ka gjë. Qënke lunatike. Për mua është shumë e rëndë”, ishin këto disa nga fjalët e Fifit në momentin kur u acarua pse Sara ishte puthur me Pm.

Pas këtyre fjalëve, blogerja shqiptare u prek dhe nisi të shprehte mllefin e saj, e më pas shpërtheu në lot.

“Mos më akuzoni se po bëj lojë me atë çunin, dje u ndjeva ashtu dhe u shpreha, teksa tani ndihem kështu”, u shpreh Sara.

https://video.gjirafa.com/whatsapp-video-2021-11-22-at-10-11-48-mp4

Related posts
Show Bizz

Publikohen momente të Borës dhe Beatrixit kur ishin shoqe

Show Bizz

Elita Rudi tregon si e refuzoi Besim Dina ftesën e saj

Show Bizz

Këta janë dy banorët më të ri në ‘’BBV’’

Show Bizz

Bora tregoi se po e priste jashtë, ja si i përgjigjet Donaldi. Komenti i tij për Trixën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *