Show Bizz

Pas pushimit, Nora Istrefi në darkë me zyrtarin e AAK-së

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Nora Istrefi është njëra prej këngëtarëve me të përfolura për momentin

E derisa këto ditë ajo ishte bërë temë për pushimet e saj bashkë me vajzën dhe nënën, sot këngëtarja është kthyer në Prishtinë.

Pas kthimit të saj ajo ka zgjedhur që të jetë në një darkë ku është parë edhe zyrtari i AAK-së, Besnik Tahiri duke cakërruar gotat me këngëtaren.

Përpos Besnikut, Nora është e shoqëruar edhe me një këngëtare që ka pasur më parë një histori shkurorëzimi.

Ajo është parë me Jehona Sopin, e cila vite më parë ishte shkurorëzuar nga bashkëshorti i parë i saj, një reper, për t’u martuar me një bankier.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto