Show Bizz

Pas publikimit të një imazhi fansat e kritikojnë, Big Mama i bënë ‘hor’: O njerëz të mjerë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Para disa kohësh, Big Mama kreu një ndërhyrje kirurgjikale për të mirën e shëndetit të saj. Ajo hoqi 40 kilogramë me anë të zvogëlimit të stomakut, gjë që solli transformimin që i çuditi të gjithë.

Pesha e saj ndryshoi totalisht dhe ka disa kohë që flitet për linnjat e mira që ka arritur këngëtarja. Në një fotografi që ka hedhur së fundmi në Instagram, fansat kanë kapur një detaj në krahun e saj.

Këngëtares i janë krijuar disa rrudha në formë strijash, gjë që nuk i ka pëlqyer ndjekësve. Por Big Mama nuk ka hezituar që ti kundërvihet dhe ti thojë se krahu ka humbur plot 40 kg, duke shtuar se bën cfarë të dojë me jetën e saj.

“Nuk po mundem pa ju thënë o njerëz të mjerë se ai krah ka hequr 40 kile me operacione pa operacione, unë arrita pata zemër dhe e bëra”, shkruajti Bigi në një pjesë të tekstit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto